Śladami Kazimierza Wielkiego.
2012-10-24 10:04:58

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju, zanim przystąpią do uroczystego ślubowania, muszą się wykazać wiedzą na temat patrona swojej nowej szkoły.


I dlatego 23 października młodzież z czterech klas pierwszych wzięła udział w konkursie „Ślady Kazimierza Wielkiego w naszym regionie”, który został zorganizowany przez Renatę Lasię i Aleksandrę Jędrochę. Uczniowie mieli przygotować plakat, prezentację multimedialną oraz przedstawić krótką scenkę artystyczną.

budowlanka001.jpg 

budowlanka004.jpg 

budowlanka002.jpg 

budowlanka003.jpg 

budowlanka005.jpg 

Jury jednogłośnie oceniło, że najlepiej spisała się klasa I TB (budowlańcy), która w nagrodę otrzymała dofinansowanie do wycieczki w wysokości 200 złotych oraz dzień bez jedynki raz w miesiącu. Na miejscu drugim znalazła się klasa I TA , również budowlańcy, z nagrodą 150 zł. Miejsce trzecie ex aequo przyznano klasom I TG (geodeci) oraz I THK (hotelarze i architektura krajobrazu), które otrzymały po 100 złotych dofinansowania do wycieczki.

Uroczyste rozdanie nagród zaplanowano na 10 listopada, dzień ślubowania klas pierwszych ZSTiO.

 /KR/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12606