Wycinka drzew i krzewów w międzywalu wiślanym
2012-10-19 15:32:06

Urząd Gminy w Nowym Korczynie informuje o możliwości składania wniosków
do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej  w Krakowie na wycinkę drzew i
zakrzaczeń na działkach znajdujących się w międzywalu rzeki Wisły i
Nidy.







Deklarujemy pomoc w wypełnianiu wniosków i ich przekazanie do adresata. Komplet dokumentów winien zawierać : wniosek(do pobrania w urzędzie), kserokopię aktu notarialnego lub innego dokumentu stwierdzającego własność lub pisemną zgodę właściciela działki o ile wnioskodawca nie jest właścicielem, wypis z rejestru gruntów(do uzyskania w urzędzie),  odręczną mapkę sytuacyjną wskazującą położenie wnioskowanych do wycinki drzew.
Jednocześnie przypominamy wszystkim ,którzy dotychczas już otrzymali takie decyzje, że  można już rozpoczynać prace polegające na  wycince drzew i zakrzaczeń w międzywalu wiślanym.( od 16.10.2012  do  28.02.2013 )
Podjęte działania  zmierzają między innymi do ograniczenia  zagrożenia powodziowego na terenie naszej gminy.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:
p. Michał Szczerba Urząd Gminy Nowy Korczyn ul. Krakowska 1 pokój nr 1 tel. 413771003 wew.22

 /Serwis Informacyjny UG/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12586