Wycinka drzew i krzewów w międzywalu wiślanym 2012-10-19 15:32:06
Urząd Gminy w Nowym Korczynie informuje o możliwości składania wniosków
do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie na wycinkę drzew i
zakrzaczeń na działkach znajdujących się w międzywalu rzeki Wisły i
Nidy.
Deklarujemy pomoc w wypełnianiu wniosków i ich przekazanie do adresata. Komplet dokumentów winien zawierać : wniosek(do pobrania w urzędzie), kserokopię aktu notarialnego lub innego dokumentu stwierdzającego własność lub pisemną zgodę właściciela działki o ile wnioskodawca nie jest właścicielem, wypis z rejestru gruntów(do uzyskania w urzędzie), odręczną mapkę sytuacyjną wskazującą położenie wnioskowanych do wycinki drzew. Jednocześnie przypominamy wszystkim ,którzy dotychczas już otrzymali takie decyzje, że można już rozpoczynać prace polegające na wycince drzew i zakrzaczeń w międzywalu wiślanym.( od 16.10.2012 do 28.02.2013 ) Podjęte działania zmierzają między innymi do ograniczenia zagrożenia powodziowego na terenie naszej gminy. Zainteresowanych prosimy o kontakt: p. Michał Szczerba Urząd Gminy Nowy Korczyn ul. Krakowska 1 pokój nr 1 tel. 413771003 wew.22 /Serwis Informacyjny UG/
|
|
|