Udane grzybobranie.
2012-10-17 16:46:15

Do naszej redakcji przyszedł pan Jan Wesołowski przynosz±c ze sob± dwa wspaniałe okazy grzybów, jakie udało mu się znaleĽć w pobliskim lesie.


Pan Jan znalazł wspaniałe okazy prawdziwków i kozaków czerwonych w lesie oddalonym o ok. 10km od Buska-Zdroju.

grzyby02.jpg

grzyby03.jpg 

Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych grzybobrań.

/MC/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12571