Udane grzybobranie.
2012-10-17 16:46:15
Do naszej redakcji przyszedł pan Jan Wesołowski przynosz±c ze sob± dwa wspaniałe okazy grzybów, jakie udało mu się znaleĽć w pobliskim lesie.
Pan Jan znalazł wspaniałe okazy prawdziwków i kozaków czerwonych w lesie oddalonym o ok. 10km od Buska-Zdroju.

Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych grzybobrań. /MC/
|