ZST-I na wywalczyło pierwsze miejsce.
2012-10-17 10:24:32

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju wywalczyła I miejsce w III Mistrzostwach Ponidzia w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kazimierskiego, który odbywał się w Cudzynowicach.


 pilka001.jpg

pilka002.jpg 

pilka003.jpg 

Wyniki rywalizacji:
Faza grupowa (02.10.2012r)
ZST-I : LO Kazimierza Wielka 1 : 2
ZST-I : Pińczów 2: 0
ZST-I : ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju 2 : 1

Półfinał (10.10.2012r)
ZST-I : Odonów 0 : 0 ( 4: 0 rzuty karne)

Finał
ZST-I : LO Kazimierza Wielka 0 : 0 ( 4: 1 rzuty karne)

Drużyna ZST-I pod opieką Rafała Prędkiego wystąpiła w składzie:

1. Borczuch Michał
2. Kosela Kamil
3. Gwadera Dawid
4. Starościak Mateusz
5. Rasiński Wojciech
6. Błachut Patryk
7. Czekaj Patryk
8. Gwóźdź Szymon
9. Jaroszek Wojciech
10. Kopacz Hubert
11. Gadawski Jakub
12. Sady Jakub
13. Woźniak Michał
14. Lewicki Paweł
15. Ragan Waldemar
16. Buczak Sebastian
17. Pasternak Paweł

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie: K. Kosela, Sz. Gwóźdź, - na co dzień zawodnicy buskiego MKS oraz M. Borczuch – zawodnik Wisły Nowy Korczyn.








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12566