ZST-I na wywalczyło pierwsze miejsce. 2012-10-17 10:24:32
Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju wywalczyła I miejsce w III Mistrzostwach Ponidzia w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kazimierskiego, który odbywał się w Cudzynowicach.

Wyniki rywalizacji: Faza grupowa (02.10.2012r) ZST-I : LO Kazimierza Wielka 1 : 2 ZST-I : Pińczów 2: 0 ZST-I : ZSP Nr 1 w Busku-Zdroju 2 : 1
Półfinał (10.10.2012r) ZST-I : Odonów 0 : 0 ( 4: 0 rzuty karne)
Finał ZST-I : LO Kazimierza Wielka 0 : 0 ( 4: 1 rzuty karne)
Drużyna ZST-I pod opieką Rafała Prędkiego wystąpiła w składzie:
1. Borczuch Michał 2. Kosela Kamil 3. Gwadera Dawid 4. Starościak Mateusz 5. Rasiński Wojciech 6. Błachut Patryk 7. Czekaj Patryk 8. Gwóźdź Szymon 9. Jaroszek Wojciech 10. Kopacz Hubert 11. Gadawski Jakub 12. Sady Jakub 13. Woźniak Michał 14. Lewicki Paweł 15. Ragan Waldemar 16. Buczak Sebastian 17. Pasternak Paweł
Na szczególne wyróżnienie zasłużyli uczniowie: K. Kosela, Sz. Gwóźdź, - na co dzień zawodnicy buskiego MKS oraz M. Borczuch – zawodnik Wisły Nowy Korczyn.
|
|
|