W Połańcu rusza kino 3D.
2012-10-11 11:21:16

Połanieckie kino „Impresja” ma nowoczesny projektor cyfrowy wraz z osprzętem do projekcji w „trójwymiarze”. Mieszkańcy będą mogli oglądać filmy cyfrowe i w technologii 3D.


Kupno projektora cyfrowego umożliwiło dofinansowanie, które Gmina Połaniec otrzymała z Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013” za pośrednictwem Lokalnej Grupy Rybackiej „Świętokrzyski Karp”.

Złożony wniosek został wysoko oceniony i Połaniec otrzymał 85% dofinansowanie. W uroczystej projekcji filmu w nowej technologii weźmie udział Piotr Żołądek, członek Zarządu Województwa.

/UM/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12537