Z okazji zbliżającego się święta Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim pracownikom oświaty: kadrze kierowniczej, pedagogom i obsłudze placówek oświatowych w Gminie Pacanów budujących sukcesów w codziennej – jakże ważnej pracy z dziećmi i młodzieżą, w ich kształceniu i wychowaniu.
Niech wszelka możliwa satysfakcja osobista i zawodowa będzie waszym udziałem w trudnych dla oświaty czasach.
Z wyrazami szacunku!
