Jubileusz pożycia małżeńskiego.
2012-10-03 15:48:21

28.09. z rąk Wójta Gminy jubilaci obchodzący 50-lecie pożycia otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie„ przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a także listy gratulacyjne, byli to;





 50lecie201201.jpg

Państwo Marianna i Eugeniusz Siemieńcowie z Malżyc,
Do
micela i Antoni Korczakowie oraz Irena i Mirosław Nalepowie z
Mękarzowic, Władysława i Stanisław Bogalowie oraz Marianna i
Stanisław Niećwiejowie z Kolos, Józefa i Leszek Dembowscy z
Czarnocina, Bog
usława i Józef Nawrotowie z Ciuślic, Feliksa i
Kazimierz Łatowie z Będziak, Stanisława i Józef Szumilasowie z
Mikołajowa, Zofia i Jan Małkowie, Helena i Marian Mędralowie oraz
Zofia i Jan Matysowie z Dębian, Bronisława i Tadeusz
Przebieraczowie z Zagajowa, Marianna i Stanisław Dybkowie z
Sokoliny. Na uroczystość przybyło 11 par, w tak dla nich ważnej
chwili nie zabrakło gorących życzeń i kwiatów.

Przedstawiciele
władz Gminy oraz jubilaci wznieśli toast i tradycyjnie zaśpiewano
„Sto lat”.











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12522