Rozpoczął się rok szkolny 2012/2013.
2012-09-07 12:38:22

Wypoczęci, uśmiechnięci przy czym nieco zmartwieni, że tak szybko minął czas wakacji ponad 760 dzieci z naszej gminy od 3 do 15 lat rozpoczęło 3 września rok szkolny.


Opieka i nauczanie odbywać się będzie w dwóch gimnazjach, czterech szkołach podstawowych i dwóch samodzielnych przedszkolach. W gimnazjach uczyć się będzie 222 uczniów, w szkołach podstawowych 418 a wśród nich 40 w klasach „0”, w przedszkolach 79 w „0” i 61 w wieku 3 – 4 lata. W klasach pierwszych szkół podstawowych mamy w tym roku  56 uczniów. Najliczniejsza z nich grupa – 32 rozpoczyna swoją naukę w pierwszym szkolnym etapie kształcenia w SP Pacanów.

Władze gminy wraz z dyrektorami szkół i rodzicami nie próżnowały w wakacje starając się przygotować obiekty na wysoki połysk na przyjęcie dzieci. Wakacyjne wspomnienia przewijać się będą jeszcze w rozmowach młodych ludzi do połowy września a potem już trzeba zabierać się tak na poważnie do nauki – czego wszystkim uczniom poddajemy uwadze życząc dobrych i bardzo dobrych wyników edukacyjnych.

Powodzenia.

Szkola01.jpg

Szkola02.jpg

Szkola03.jpg

Szkola04.jpg

Szkola05.jpg

Szkola06.jpg

Szkola07.jpg

Szkola08.jpg

Szkola09.jpg

Szkola10.jpg

Szkola11.jpg

Szkola12.jpg

Szkola13.jpg

Szkola14.jpg

Szkola15.jpg

Szkola16.jpg

Szkola17.jpg

Szkola18.jpg

Szkola19.jpg

Szkola20.jpg



Robert Gwóźdź









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12498