Lepsza administracja – lepsze jutro. 2012-09-05 12:12:16
Lepsza administracja – lepsze jutro (11.2011 – 12.2012) - projekt finansowany ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, w ramach Działania 5.2 Wzmocnienie potencjału administracji samorządowej.
Celem nadrzędnym projektu jest podniesienie jakości usług publicznych świadczonych w pięciu jednostkach samorządu terytorialnego szczebla gminnego objętych jego realizacją tj. Rymanowie, Iwoniczu-Zdroju, Solinie, Busku-Zdroju oraz Solcu-Zdroju. Natomiast cele szczegółowe projektu, obok podniesienia kwalifikacji zawodowych pracowników urzędów ww. gmin, obejmują także wzmocnienie sprawności organizacyjnej urzędów JST uczestniczących w projekcie oraz usprawnienie komunikacji między samorządami i obywatelami.

|
|
|