Pożegnanie wakacji.
2012-08-31 11:20:16
Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Żabcu serdecznie zaprasza na „Pożegnanie wakacji” połączone z zabawą taneczną oraz grillem.Impreza odbędzie się 1.09.2012, początek godz. 19:00 na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Żabcu.
Gra zespół „Luz Band”.
Wstęp 7 zł.
|