Pożegnanie wakacji.
2012-08-31 11:20:16

Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Żabcu serdecznie zaprasza na „Pożegnanie wakacji” połączone z zabawą taneczną oraz grillem.Impreza odbędzie się 1.09.2012, początek godz. 19:00 na placu przy Świetlicy Wiejskiej w Żabcu.




Gra zespół „Luz Band”.


Wstęp 7 zł.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12482