Nagrody honorowe Gminy Solec-Zdrój.
2012-08-30 11:18:11

Chcąc uhonorować osoby szczególnie zasłużone dla Gminy Solec-Zdrój w dziedzinie rozwoju gospodarczego, promocji, budowania marki i pozytywnego wizerunku Gminy przyznawane są co roku nagrody honorowe – Magnolie.


Ten rok był już szóstym z rzędu kiedy nagrody  były wręczane. Dotychczas uhonorowani zostali: Andrzej Pałys (2007 r.), Krzysztof Czerwiec (2008 r.), Adam Jarubas (2009 r.), Andrzej Gądek (2010 r.) i Krzysztof Dziekan (2011 r.).


W tym roku nagroda Magnolii przyznana została Panu Tomaszowi Kalecie - Prezesowi Zarządu Spółki „Malinowy Zdrój”,  jako dowód uznania za jego wkład w rozwój Gminy, działanie na rzecz stworzenia nowoczesnego, przyjaznego kuracjuszom, turystom i mieszkańcom uzdrowiska.


magnolia_12.JPG



 Drugi rok z rzędu przyznawana jest natomiast nagroda Samorządowca Roku. Otrzymują ją osoby szczególnie zasłużone dla lokalnej społeczności. W roku bieżącym nagrodę tę w za trud krzewienia idei samorządowych i ich wdrażanie w życie, otrzymał Pan Czesław Stępień – długoletni pracownik samorządowy, radny, aktualny Przewodniczący Rady Gminy Solec-Zdrój.


samorzadowiec_12.JPG



Obie nagrody wręczone zostały Szanownym Laureatom w trakcie tegorocznych gminnych dożynek w Świniarach.


(bs)





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12481