Ogólnopolska Zbiórka Żywności. 2012-10-03 15:59:08
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie wraz ze Stowarzyszeniem „Razem Dzieciom” po raz 10 przystąpiło do Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności pod nazwą „Podziel się posiłkiem”. Zbiórka była prowadzona pod hasłem „Dzieląc się swoimi zakupami pomagasz niedożywionym dzieciom”.
W akcji wzięło udział ponad 200 wolontariuszy i harcerzy. Żywność zbierana była w sklepach:
- PSS Społem „Zenit”, Plac Zwycięstwa 22, 28-100 Busko-Zdrój
- PSS Społem „Lux”, ul. Poprzeczna 4, 28-100 Busko-Zdrój
- Biedronka, Al. Mickiewicza 14a, 28-100 Busko-Zdrój
- Biedronka, ul. Nadole 2, 28-100 Busko-Zdrój
- Delikatesy „Centrum”, ul. Boh. Warszawy 59, 28-100 Busko-Zdrój
- Delikatesy „Centrum”, oś. Sikorskiego 9, 28-100 Busko-Zdrój
- Stokrotka, ul. Partyzantów 1, 28-100 Busko-Zdrój
- Carrefour express , ul. 1-go Maja 8, 28-131 Solec-Zdrój
- Delikatesy „Centrum”, ul. Stopnicka 27, 28-136 Nowy Korczyn
- Delikatesy „Centrum”, ul. Słupska 30, 28-133 Pacanów
- Delikatesy „Centrum”, ul. 1-go Maja 4,28-131 Solec-Zdrój
- Delikatesy „Centrum” Wiślica, ul. Rynek 34, 28-160 Wiślica
Dzięki hojności mieszkańców powiatu buskiego zebrano ok. 1.5 tony żywności, która w najbliższym czasie zostanie przekazana rodzinom wielodzietnym oraz najbardziej potrzebującym.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim sklepom, szkołom, wolontariuszom, harcerzom oraz mieszkańcom powiatu buskiego, którzy przyczynili się do akcji.
Źródło: www.pcpr.busko.pl
|
|
|