Zbiórka szkła oraz elektrośmieci
2012-10-01 11:08:36


Urząd Gminy w  Nowym Korczynie przypomina, iż nadal istnieje możliwość oddawania szkła oraz „elektrośmieci”





(pralka, lodówka, telewizor, monitor itp. ) na bazie po dawnym ZGK od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30.

/Serwis Informacyjny UG/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12415