Zbiórka szkła oraz elektrośmieci 2012-10-01 11:08:36
Urząd Gminy w Nowym Korczynie przypomina, iż nadal istnieje możliwość oddawania szkła oraz „elektrośmieci”
(pralka, lodówka, telewizor, monitor itp. ) na bazie po dawnym ZGK od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 -15:30. /Serwis Informacyjny UG/
|
|
|