Uprawnienia energetyczne – bezpłatne szkolenie
2012-10-01 10:07:46

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu współfinansowanym z EFS:
„Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru G1, G2, G3 z
BHP – 40 godzin”



Szkolenie skierowane jest do osób:

- pracujących powyżej 50 roku życia,

- z maksymalnie średnim wykształceniem,

- zameldowanych na terenie województwa świętokrzyskiego.

Informacje i zapisy:

Monika Wójcik
Consultor Sp. z o.o.
ul. Sandomierska 89
25-318 Kielce
tel. 41 341 53 25 lub 509 897 754






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12411