Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na Spotkanie organizacyjne w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które odbędzie się 29 września 2012 (sobota) o godz. 16:00 w Auli na parterze nr 105.
Uniwersytet Trzeciego Wieku jest formą otwartej działalności dydaktyczno - edukacyjnej dla osób starszych. Celem jest poprawa jakości ich życia poprzez aktywizację intelektualną, psychologiczną, społeczną i fizyczną. Poszerzanie wiedzy i umiejętności wpływa korzystnie na seniorów, ułatwia kontakty z instytucjami, angażuje w aktywność na rzecz otaczającego ich środowiska, podtrzymuje więzi społeczne i komunikację międzyludzką.
Źródło: www.bsck.busko.pl