Plac zabaw w Piasku Wielkim
2012-09-20 10:03:34


W dniu 2 września br. oddano do użytku nowy plac zabaw w Piasku Wielkim.
W obecności m.in. marszałka województwa świętokrzyskiego Adama
Jarubasa, wójta gminy Nowy Korczyn Pawła Zagai, radnej Rady Gminy
Wioletty Buczak, sołtysa Barbary Zębali oraz mieszkańców Piasku
Wielkiego dokonano uroczystego otwarcia obiektu.






plac_zabaw_piasek_02.JPG 

piasek_wielki_2012_05.JPG 

Projekt miał na celu zagospodarowanie części terenu przy byłej szkole podstawowej poprzez wyposażenie obiektu małej infrastruktury rekreacyjno – turystycznej w huśtawki, piaskownicę, zjeżdżalnie oraz zestaw sprawnościowy.

plac_zabaw_piasek_03.JPG 

plac_zabaw_piasek_04.JPG 

Plac zabaw powstał w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Koszt przedsięwzięcia to 32 182,72 zł.  

/Serwis Informacyjny UG/







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12364