Busko: zderzenie samochodu z motocyklem.
2012-09-19 14:12:50

W poniedziałek około godz.17 na buskim Placu Zwycięstwa doszło do zderzenia samochodu z motocyklem.


Według wstępnych ustaleń, kierowca mitsubishi wyjeżdżając tyłem z parkingu vis a vis sklepu "Zenit", nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę motocykliście.

 wypadek_zenit01.jpg

wypadek_zenit02.jpg

wypadek_zenit04.jpg

wypadek_zenit03.jpg 

Motocyklista nie zdołał ominąć samochodu, uderzył w niego i wywrócił się. Został odwieziony do szpitala ze zwichniętą nogą.

 /red/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12361