W poniedziałek około godz.17 na buskim Placu Zwycięstwa doszło do zderzenia samochodu z motocyklem.
Według wstępnych ustaleń, kierowca mitsubishi wyjeżdżając tyłem z parkingu vis a vis sklepu "Zenit", nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę motocykliście.



Motocyklista nie zdołał ominąć samochodu, uderzył w niego i wywrócił się. Został odwieziony do szpitala ze zwichniętą nogą.
/red/