Koncert charytatywny dla Kuby.
2012-09-14 15:10:40

Kuba - były uczeń Przedszkola nr 3 w Pińczowie (na Grodzisku), obecnie pierwszoklasista SP nr 2 im. Jana Pawła II – to wesoły, pełen życia i energiczny chłopiec, u którego całkiem niedawno wykryto guza mózgu. Obecnie przebywa z mam± w Centrum Matki Polki w Łodzi.


 

 kuba_01.jpg

Jest po ciężkiej operacji, a od kilku dni jest rehabilitowany. Potrzebuje naszego wsparcia finansowego. Dlatego Stowarzyszenie ” ¦wietlik” ,  Przedszkole nr. 3 w Pińczowie, PSCK i rodzice przedszkolaków postanowili pomóc organizuj±c dla Kuby Koncert Charytatywny.

kuba_02.jpg



Bardzo prosimy o pomoc!!!
Miejsce: PARK MIEJSKI PIŃCZÓW, 16.09.2012r. godz.15.00
Zapraszamy!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12331