Koncert charytatywny dla Kuby. 2012-09-14 15:10:40
Kuba - były uczeń Przedszkola nr 3 w Pińczowie (na Grodzisku), obecnie pierwszoklasista SP nr 2 im. Jana Pawła II – to wesoły, pełen życia i energiczny chłopiec, u którego całkiem niedawno wykryto guza mózgu. Obecnie przebywa z mam± w Centrum Matki Polki w Łodzi.
 Jest po ciężkiej operacji, a od kilku dni jest rehabilitowany. Potrzebuje naszego wsparcia finansowego. Dlatego Stowarzyszenie ” ¦wietlik” , Przedszkole nr. 3 w Pińczowie, PSCK i rodzice przedszkolaków postanowili pomóc organizuj±c dla Kuby Koncert Charytatywny.
Bardzo prosimy o pomoc!!! Miejsce: PARK MIEJSKI PIŃCZÓW, 16.09.2012r. godz.15.00 Zapraszamy!
|
|
|