Busko: Pożar w bloku na os. Gen. Andersa.
2012-09-13 10:40:15
w ¶rodę ok godz. 22 w mieszkaniu w jednym z bloków na osiedlu Gen. Andersa wybuchł pożar. Paliło się w mieszkaniu na czwartym piętrze. Lokatorzy z s±siednich mieszkań zostali ewakuowani.
Pożar szybko ugaszono. W akcji wzięło udział 4 jednostki buskiej JRG. W mieszkaniu nie było nikogo. /red/
|