Gmina Nowy Korczyn informuje, że od miesiąca października 2012 r. nastąpi zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców Nowego Korczyna i Grotnik Dużych.
Odpady komunalne odbierane będą we wtorki co dwa tygodnie.
Terminy odbioru odpadów :
9 , 23 października
6 , 20 listopada
4 , 18 grudnia
/Serwis Informacyjny UG/