Zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych
2012-09-27 15:26:28


Gmina Nowy Korczyn informuje, że od miesiąca października 2012 r. nastąpi zmiana harmonogramu odbioru odpadów komunalnych dla mieszkańców Nowego Korczyna i Grotnik Dużych.







Odpady komunalne odbierane będą we wtorki co dwa tygodnie.

Terminy odbioru odpadów :
9 , 23  października
6 , 20  listopada
4 , 18  grudnia

/Serwis Informacyjny UG/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12295