Busko: Kolizja na światłach przy kościele NPNMP.
2012-08-23 10:55:45

W czwartek, 23 sierpnia, około godziny 10.20, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną ulicy Boh.Warszawy z ul. Staszica i Poprzeczną doszło do kolejnej kolizji drogowej. Uczestniczyły w niej dwa auta - buska taksówka i Renault Laguna na śląskich numerach.


Tuż przed przejściem dla pieszych od strony Pl. Zwycięstwa w tył Forda combi kierującego się do rynku uderzyło auto, w którym podróżowały dwie kobiety. Największych uszkodzeń, widocznych na zdjęciach, doznała Laguna.

wypadek_skrzyzowanie001.jpg
 

wypadek_skrzyzowanie003.jpg 

wypadek_skrzyzowanie004.jpg
 

Na miejsce zdarzenia przybyła buska policja drogowa, która udrożniła ruch na skrzyżowaniu i przystąpiła do wyjaśniania okoliczności zdarzenia.  

 











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12241