Samobójstwo w Pińczowie. Mężczyzna powiesił się na słupie lini energetycznej.
2012-08-22 11:12:50

26-letni mężczyzna popełnił samobójstwo wieszając się na słupie linii energetycznej. Do zdarzenia doszło na ul. Zachodniej w Pińczowie.



Mężczyznę, wiszącego na wysokości ok. 3 metrów znaleziono ok godz. 7 rano. Ciało denata ze słupa zdjęli strażacy.

/red/

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12237