Pożegnanie wakacji 2012 w Nowym Korczynie.
2012-08-23 10:02:29

Wójt Gminy Nowy Korczyn serdecznie zaprasza na festyn Pożegnanie Wakacji, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 sierpnia na muszli koncertowej w Nowym Korczynie. Rozpoczęcie o godz. 15.00.


Program:

15.00 - mecz piłki nożnej "Wisła" Nowy Korczyn - "Huragan" Wilczyce - stadion KS "Wisła" Nowy Korczyn

16.00 – 16.45 - msza św. w kościele p.w. św. Stanisława w Nowym Korczynie, oprawa mszy

          - Schola  OMNES DOMINO wraz z chórem parafialnym z Bejs

16.50 – 17.20 - rozpoczęcie - występ zespołu dziecięcego "Diamenty Powiśla" 

17.20 - 20.00 - Biesiada pt. "Książę Lipin i Przyjaciele"
          Występują: Eugeniusz Stoll – aktor, śląski kabareciarz,znany  z telenoweli „Sobota w Bytkowie”,
          Inga Papkala – wokalistka, konferansjerka, występująca w znanych kabaretach,
          Krzysztof Wierzchowski - tenor, aktor
          Mariusz Garbacz – muzyk, pianista

20.00 - 2.00  - zabawa taneczna gra zespół TOP SECRET
                   
Ponadto:

- konkursy z nagrodami  dla  publiczności

- II Gminny Plener Malarski Początkujących Artystów Plastyków

- wystawa retrospektywna prac plastycznych z „Pożegnania wakacji 2011"

- kiermasze, karuzele, zjeżdżalnie, wielkie grillowani i wiele innych atrakcji

plakat_pozegnanie_wakacji_2012.jpg

Organizatorzy:

Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie

Współorganizatorzy:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Korczyńskiej

Patroni honorowi:

Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

Krzysztof Gajek - Przewodniczący Rady Powiatu Buskiego

Patronat medialny:

Portal Regionalny busko.com.pl, Tygodnik Ponidzia, Extra Korso, Przegląd Ponidzia, Portal Informacji Kulturalnej Województwa Świętokrzyskiego


 >> Regulamin II Gminnego Pleneru Malarskiego Początkujących Artystów Plastyków <<

 

/Serwis Informacyjny UG/






























https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12227