Dziś po godzinie 11-stej na skrzyżowaniu ul. Witosa i Waryńskiego w Busku doszło do zderzenia Daewoo Lanos-a i Opla Vectry. Wszyscy poszkodowani w tym zdarzeniu opuścili pojazdy o własnych siłach.
Dwóch z czterech mężczyzn jadących Oplem zostało jednak - po zbadaniu na miejscu przez lekarza - zabranych na obserwację do szpitala, kierującemu Lanosem nic się nie stało.
W akcji ratunkowej i usuwaniu skutków zdarzenia brał udział zastęp JRG Busko, przyczyny zderzenia ustalają Policjanci z KPP Busko.
/Robert Gwóźdź/