Wypadek na ul. Witosa w Busku.
2012-08-20 14:32:34

Dziś po godzinie 11-stej na skrzyżowaniu ul. Witosa i Waryńskiego w Busku doszło do zderzenia Daewoo Lanos-a i Opla Vectry. Wszyscy poszkodowani w tym zdarzeniu opuścili pojazdy o własnych siłach.


Dwóch z czterech mężczyzn jadących Oplem zostało jednak - po zbadaniu na miejscu przez lekarza -  zabranych na obserwację do szpitala, kierującemu Lanosem nic się nie stało.

wypadek_witosa001.jpg 

wypadek_witosa003.jpg 

 

W akcji ratunkowej i usuwaniu skutków zdarzenia brał udział zastęp JRG Busko, przyczyny zderzenia ustalają Policjanci z KPP Busko.

 

/Robert Gwóźdź/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12223