Zwierzyniec: Zderzenie z łosiem. (video) 2012-08-19 15:14:20
W piątek około godz. 21 w Zwierzyńcu koło Buska-Zdroju z pobocza wybiegł duży łoś i wpadł pod forda fiestę.
Autem kierowała 29-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pasażer forda, 31-letni mężczyzna, doznał urazu głowy i przewieziony został do szpitala. Zwierzę nie przeżyło.
Nagranie tel. komórkowym nadesłane przez czytelnika