Zwierzyniec: Zderzenie z łosiem. (video)
2012-08-19 15:14:20

W piątek około godz. 21 w Zwierzyńcu koło Buska-Zdroju z pobocza wybiegł duży łoś i wpadł pod forda fiestę.


Autem kierowała 29-letnia kobieta. W wyniku zderzenia pasażer forda, 31-letni  mężczyzna, doznał urazu głowy i przewieziony został do szpitala. Zwierzę nie przeżyło.







Nagranie tel. komórkowym nadesłane przez czytelnika

/red/

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12218