TVP Lato w Solcu-Zdroju.
2012-08-16 15:03:30

3 sierpnia br. realizowany był w Solcu-Zdroju program telewizyjny opiewający uroki gminy. Ekipa TVP Kielce odwiedziła nasze najciekawsze zakątki. Towarzyszył jej Koziołek Matołek, który występuje w charakterze cicerone całej letniej edycji programu.


Program realizowany był w ramach promocji gminnych projektów unijnych, a szczególnie zadania pn. „Rozbudowa i przebudowa systemu wodno-kanalizacyjnego Gminy Solec-Zdrój i Pacanów w ramach RPO Województwa Świętokrzyskiego”  Ale oczywiście obok oczyszczalni w Solu-Zdroju  widzowie wszystkich 16-tu telewizji regionalnych będą mogli zobaczyć solecki zalew,  place zabaw, park zdrojowy,  kościół w Solcu, pałac Zborowskich i inne atrakcje turystyczne gminy.

Edycja programu – 16 sierpnia o godz. 17.05 . Powtórka 18 sierpnia o 7.45 i 18.55.

 

tvp_1_1.jpg


tvp_2_2.jpg

 

Mamy nadzieję, że prezentacje walorów Solca przełoży się na wzmożenie
ruchu turystycznego, zarówno jeszcze w tym roku, jak i w latach
przyszłych.


(bs)

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12207