Zborówek: Ford dachował i spłonął
2012-08-15 05:30:47

We wtorek 14. sierpnia po godzinie 16 na łuku drogi krajowej 79 (trasa Sandomierz – Kraków) w Zborówku gm. Pacanów samochód osobowy ford modeo z województwa małopolskiego, podczas padającego deszczu wypadł z jezdni, dachował i zapalił się.


Dwóm młodym mężczyznom jadących fordem udało się wydostać z auta o własnych siłach. Akcje ratowniczą podjęły jednostki OSP Pacanów i JRG Busko.

wypadek_zborowek04.jpg 

wypadek_zborowek03.jpg

wypadek_zborowek02.jpg

wypadek_zborowek01.jpg 

 

Na czas akcji ratunkowej i usuwania skutków wypadku droga była zablokowana. Kierowca i pasażer forda zostali opatrzeni na miejscu przez załogę karetki pogotowia ze Staszowa.

Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

/Robert Gwóźdź/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12195