Kazimierscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Bezpieczna Woda".
2012-08-14 02:37:50

3 sierpnia nad zalewem w Skalbmierzu policjanci wspólnie z ratownikami przeprowadzili akcję informacyjno - edukacyjną "Bezpieczna Woda".

Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w rejonie obszarów wodnych, a także promowanie bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej w czasie letniego wypoczynku.

 bezpieczna_woda.jpg

W trakcie tych działań funkcjonariusze patrolowali strefę brzegową akwenu, zwracając uwagę na to, czy nie dochodzi do naruszenia przepisów prawa. Ponadto wręczano plażowiczom książeczki z poradami jak należy bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

opr. MZ

źródło: www.kazimierzawielka.swietokrzyska.policja.gov.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12193