Pielgrzymi dotarli do Buska-Zdroju. (video/foto)
2012-08-06 14:41:27
31. Piesza Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę wyruszyła dziś rano z Wiślicy. Pątnicy mają do przebycia 200-kilometrową trasę. Około godziny 11-stej dotarli do Buska-Zdroju, gdzie w kościele św. Alberta wzięli udział we mszy świętej, następnie przerwa na posiłek i odpoczynek by po godzinie 14-stej wyruszyć w dalszą drogę.
|