Pielgrzymi dotarli do Buska-Zdroju. (video/foto)
2012-08-06 14:41:27

31. Piesza Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę wyruszyła dziś rano z Wiślicy. Pątnicy mają do przebycia 200-kilometrową trasę. Około godziny 11-stej dotarli do Buska-Zdroju, gdzie w kościele św. Alberta wzięli udział we mszy świętej, następnie przerwa na posiłek i odpoczynek by po godzinie 14-stej wyruszyć w dalszą drogę.


pielgrzymka_albert001.jpg

pielgrzymka_albert002.jpg 

pielgrzymka_albert003.jpg 

pielgrzymka_albert004.jpg 

 

Zobacz video relację z przemarszu pielgrzymów przez Busko-Zdrój

pielgrzymka_video.jpg
Kliknij i oglądaj

 


 fotoreportaż

 

/red./















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12160