Festiwal smaków - „Ponidziańskie smaki”.
2012-08-04 11:44:19

29 lipca w niedzielę nad  Zalewem w Solcu-Zdroju  smakoszy czekała nie lada gratka. Oto w ramach Festiwalu smaków również w Solcu-Zdroju zorganizowana została kulinarna impreza pn. „Ponidziańskie smaki.” Koła Gospodyń  Wiejskich z  Wełecza, Owczar, Kikowa, Folwarku, gospodarstwa   agroturystyczne oraz Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej częstowały regionalnymi potrawami. Były więc wszelkiego rodzaju wypieki, mięsiwa, przetwory, owoce, nabiał, a nawet nalewki.




Jak na  festiwal przystało był też konkurs na regionalną potrawę.
Pierwsze miejsce zajęło gospodarstwo agroturystyczne  Grażyny Korepty za tort z kremem fasolowym, II miejsce zajęło KGW Folwark za pączki, a III miejsce – Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej za chleb magierowski ze śliwką. Gospodarstwo Gaikówka otrzymało wyróżnienie za marmoladę z cebuli.

Że jednak nie samym chlebem  człowiek żyje, przez cały czas imprezy swoje umiejętności prezentował zespół muzyczny działający przy GCK.

Niestety,  jak to ostatnio dość często bywa, pogoda pokrzyżowała trochę plany  organizatorów, bo o godz. 17ºº przeszła nad  Solcem solidna burza i kto żyw szukał bezpiecznego schronienia. Tak więc końcówka imprezy była prawdziwie burzliwa.
(bs)


ps_1.JPG


ps_2.JPG


ps_3.JPG


ps_4.JPG


ps_5.JPG


ps_6.JPG


 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12153