DOŻYNKI GMINNE NOWY KORCZYN 19 sierpnia 2012r. 2012-08-03 20:45:38
Organizatorzy: Wójt Gminy Nowy Korczyn - Paweł Zagaja, Rada Gminy Nowy Korczyn, Starosta Dożynek - Paweł Brzeziński, Starościna Dożynek - Jolanta Krupska zapraszają na Dożynki Gminne w Nowym Korczynie, które odbędą się 19 sierpnia 2012r w Sępichowie.
PROGRAM DOŻYNEK: 14:30 – zbiórka korowodu na placu OSP Sępichów
15:00 – msza św. polowa
16:00 – część oficjalna: - otwarcie dożynek - przekazanie chleba dożynkowego - przemówienia okolicznościowe
16:45 – część obrzędowa
- prezentacja Wieńców Dożynkowych
17:00 – część artystyczna - występy: - zespołu dziecięcego „WIANECZEK” - zespołu „PEŁCZYSZCZANIE” - solistki Magdaleny Lasak - widowisko obrzędowe „ŻEŃCY” - piosenki biesiadne w wykonaniu zespołu z Lublina „SCENAJUNO” (aktorzy i muzycy scen Lubelskich)
20:00 – zabawa taneczna – gra zespół „VOKALL”
Współorganizatorzy: Rada Sołecka Wsi Sępichów, KGW Sępichów, OSP Sępichów oraz GOK w Nowym Korczynie. >>PLAKAT /Serwis Informacyjny UG/
|
|
|