DOŻYNKI GMINNE NOWY KORCZYN 19 sierpnia 2012r.
2012-08-03 20:45:38


Organizatorzy: Wójt Gminy Nowy Korczyn - Paweł Zagaja, Rada Gminy Nowy Korczyn, Starosta Dożynek - Paweł Brzeziński, Starościna Dożynek - Jolanta Krupska zapraszają na Dożynki Gminne w Nowym Korczynie, które odbędą się 19 sierpnia 2012r w Sępichowie.







dozynki_nowy_korczyn.jpg 

PROGRAM DOŻYNEK:


14:30 – zbiórka korowodu na placu OSP Sępichów

15:00 – msza św. polowa

16:00 – część oficjalna:
- otwarcie dożynek
- przekazanie chleba dożynkowego
- przemówienia okolicznościowe

16:45 – część obrzędowa

- prezentacja Wieńców Dożynkowych

17:00 – część artystyczna - występy:
- zespołu dziecięcego „WIANECZEK”
- zespołu „PEŁCZYSZCZANIE”
- solistki Magdaleny Lasak
- widowisko obrzędowe „ŻEŃCY”
- piosenki biesiadne w wykonaniu zespołu z Lublina
„SCENAJUNO” (aktorzy i muzycy scen Lubelskich)

20:00 – zabawa taneczna – gra zespół „VOKALL”

 

Współorganizatorzy:

Rada Sołecka Wsi Sępichów, KGW Sępichów, OSP Sępichów oraz GOK w Nowym Korczynie.

 

>>PLAKAT

/Serwis Informacyjny UG/















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12141