Busko-Zdrój portret miasta-Konkurs III edycja.
2012-08-03 11:06:38
Zapraszamy wszystkich fotografujących do udziału w corocznym konkursie fotograficznym na zdjęcie roku pod hasłem „Busko-Zdrój portret miasta”. Celem konkursu jest uwiecznienie w fotografii piękna i walorów Buska-Zdroju oraz życia jego mieszkańców.
Ogłoszenie wyników oraz prezentacja nagrodzonej pracy odbywa się w trakcie otwarcia Ogólnopolskiego Przeglądu Fotograficznego "PONIDZIE". Kolejne edycje konkursu pozwolą organizatorom na stworzenie kolekcji fotograficznego portretu miasta.
Dodatkowych informacji udziela Piotr Kaleta tel. kom. 603 381 182
Zobacz regulamin III edycji konkursu oraz XVI Przeglądu Ponidzie 2012 Źródło: busko.travel
|