Burmistrz Miasta i Gminy Busko - Zdrój, Rada Sołecka wsi Widuchowa, Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na Festyn Rodzinny „Święto Ogórka” w Widuchowej.
Miejsce:
WIDUCHOWA, 5 sierpnia 2012 r. - plac dawnej Szkoły Podstawowej.
Program:
godz. 12.00 Odpustowa Msza Święta w kaplicy pw. Matki Boskiej Anielskiej w Widuchowej, poświęcenie schodów prowadzących do kaplicy.
godz. 16.00 rozpoczęcie Festynu:
– prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży (zespół „Zlepce”) oraz mieszkańców Widuchowej „Widuchowianie”
– konkursy i zabawy
– występ Zespołu „Tuczępianie”
– zabawa taneczna z zespołem „EXTON”
– godz. 24.00 – zakończenie Festynu
WSTĘP WOLNY
Ponadto: gastronomia, atrakcje dla dzieci.
Festyn zrealizowano przy udziale środków Gminnego Programu
Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2012 r.