O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie walczyło w dniu 21 lipca na boisku sportowym w Czarkowach siedem drużyn.
Zgłoszone do turnieju drużyny podzielone zostały na dwie grupy:
Grupa A: FC Kocina, Wisła Nowy Korczyn, SKS Wiślica, KSN Czarkowy
Grupa B: Czarki City, Są Gorsi, FC Kakałko

Wyniki turnieju przedstawiały się następująco:
1. FC Kakałko
2. KSN Czarkowy
3. SKS Wiślica

Nagrodę
dla najlepszego bramkarza otrzymał Paweł Wesołowski z FC Kakałko,
królem strzelców został natomiast Krystian Skorupa z KSN Czarkowy.
Organizatorami turnieju byli: radny Rady Gminy Artur Gruchała, Rada Sołecka miejscowości Czarkowy oraz OSP Czarkowy.
fotoreportaż 
/Serwis Informacyjny UG/