Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy rozstrzygnięty (fotoreportaż)
2012-07-31 23:07:03


O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie walczyło w dniu 21 lipca na boisku sportowym w Czarkowach siedem drużyn.



Zgłoszone do turnieju drużyny podzielone zostały na dwie grupy:
Grupa A: FC Kocina, Wisła Nowy Korczyn, SKS Wiślica, KSN Czarkowy
Grupa B: Czarki City, Są Gorsi, FC Kakałko

puchar_przewodniczacego_RG_2012_01.JPG

Wyniki turnieju przedstawiały się następująco:
1.    FC Kakałko
2.    KSN Czarkowy
3.    SKS Wiślica

puchar_przewodniczacego_RG_2012_03.JPG

Nagrodę
dla najlepszego bramkarza otrzymał Paweł Wesołowski z FC Kakałko,
królem strzelców został natomiast Krystian Skorupa z KSN Czarkowy.  

Organizatorami turnieju byli: radny Rady Gminy Artur Gruchała, Rada Sołecka miejscowości Czarkowy oraz OSP Czarkowy.

fotoreportaż

/Serwis Informacyjny UG/

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12129