Spotkanie dotyczące rewitalizacji miejscowości Nowy Korczyn.
2012-06-19 15:47:28
 Wójt Gminy Nowy Korczyn oraz Rada Sołecka informują, że w dniu 23 czerwca 2012 r. (sobota) o godz. 19:00 w remizie OSP w Nowym Korczynie odbędzie się zebranie wiejskie poświęcone omówieniu koncepcji rewitalizacji miejscowości gminnej Nowy Korczyn.

/Serwis Informacyjny UG/
|