Pamiętamy…… 2012-07-31 11:45:49
1 sierpnia o godzinie 17.00 włączone zostaną na jedną minutę syreny alarmowe w całej Polsce. Ich dźwięk przypominał będzie wydarzenia z 1944 roku związane z wybuchem Powstania Warszawskiego i godziną W, o bohaterskim zrywie Żołnierzy Armii Krajowej i mieszkańców Warszawy, o cenie zapłaconej przez ludzi i miasto za walkę o wolność i niepodległość.
Pamiętajmy, Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie, dlatego naszym obywatelskim obowiązkiem jest pamięć o Tych , który oddali siebie za nas.
/MSG/ Źródło: busko.pl
|
|
|