Eskapada sześciu pasjonatów kolarstwa z powiatu kazimierskiego.
2012-07-30 17:02:05

Sześciu pasjonatów kolarstwa z powiatu kazimierskiego którym przewodził Prezes firmy ROLMET Zbigniew Frączek podjęli wyzwanie organizując eskapadę wzdłuż granic naszego kraju.


W ciągu 8 dni przejechali 1665 km walcząc z upalną pogodą i osobistym zmęczeniem.

W zespole odważnych zaleźli się: przewodzący śmiałkom :Zbigniew Frączek, Marek Rupniewski, Robert Makieła, Stanisław Kwiecień, Jerzy Wilk Łukasz Gądzik.

fraczek.jpg


Miłe powitanie i zarazem  meta znajdowała się w rodzinnych stronach szefa Kazimierskiego ROLMETU w Małej Kazimierzy.

9 lipca na ich powitanie wyszły rodzinny śmiałków, władze powiatowe, licznie zgromadzeni znajomi, mieszkańcy.

GRATULUJEMY !!!

Źródło: 

www.powiat.kazimierzaw.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12091