Sześciu pasjonatów kolarstwa z powiatu kazimierskiego którym przewodził Prezes firmy ROLMET Zbigniew Frączek podjęli wyzwanie organizując eskapadę wzdłuż granic naszego kraju.
W ciągu 8 dni przejechali 1665 km walcząc z upalną pogodą i osobistym zmęczeniem.
W zespole odważnych zaleźli się: przewodzący śmiałkom :Zbigniew Frączek, Marek Rupniewski, Robert Makieła, Stanisław Kwiecień, Jerzy Wilk Łukasz Gądzik.
Miłe powitanie i zarazem meta znajdowała się w rodzinnych stronach szefa Kazimierskiego ROLMETU w Małej Kazimierzy.
9 lipca na ich powitanie wyszły rodzinny śmiałków, władze powiatowe, licznie zgromadzeni znajomi, mieszkańcy.
GRATULUJEMY !!!
Źródło:
www.powiat.kazimierzaw.pl