Wójt Gminy Solec-Zdrój zaprasza wszystkich melomanów na koncert „Ave Maria w muzyce” prezentowany w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz. 2012-06-29 15:24:33
Wykonawcami tego wspaniałego koncertu będą: Wiesław Ochman- tenor, Anna Karasińska- sopran, Magdalena Idzik- mezzosopran, Ludmiła Worobec-Witek- skrzypce, Artur Jaroń- fortepian. Na koncert zapraszamy 1 lipca w niedzielę o godz. 13 do kościoła parafialnego w Solcu-Zdroju.
|
|
|