Wójt Gminy Solec-Zdrój zaprasza wszystkich melomanów na koncert „Ave Maria w muzyce” prezentowany w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz.
2012-06-29 15:24:33

Wykonawcami  tego wspaniałego koncertu będą: Wiesław Ochman- tenor, Anna Karasińska- sopran, Magdalena Idzik- mezzosopran, Ludmiła Worobec-Witek- skrzypce, Artur Jaroń- fortepian. Na koncert zapraszamy 1 lipca w niedzielę o godz. 13  do kościoła parafialnego w Solcu-Zdroju.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12084