Nagrodzono najlepszych!
2012-07-02 14:30:30

Bardzo uroczysty charakter miały akademie szkolne w okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012. W naszych szkołach podstawowych i gimnazjach podsumowano 10-miesięczną pracę dydaktyczno-wychowawczą, wręczono świadectwa szkolne i wyróżnienia dla najlepszych uczniów.



Od soboty (30.06.2012r) zaczęły się oczekiwane przez dzieci i młodzież wakacje.

Zgodnie z obyczajem trwającym od kilku lat, wójt gminy uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w każdej szkole.

Przy tej okazji wręczył specjalne wyróżnienia uczniom uznanym decyzją rad pedagogicznych za najlepszych w swoich placówkach.

Koniec_roku02.jpg

Koniec_roku01.jpg

Koniec_roku10.jpg

Koniec_roku12.jpg

Koniec_roku04.jpg

Koniec_roku07.jpg

Koniec_roku08.jpg


Za rok szkolny wyróżnienia te otrzymali :

Kamil Chłosta z Gimnazjum nr 1 im. Michała Janasa w Pacanowie

Koniec_roku03.jpg


Łukasz Pawełczyk
z Gimnazjum nr 2 im. Batalinów Chłopskich w Ratajach Słupskich

Koniec_roku09.jpg


Natalia Kuźnia ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Ratajach Słupskich

Koniec_roku06.jpg


Jakub Andrzejewicz ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Pacanowie



Bartłomiej Niewrzał z Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Wójczy

Koniec_roku05.jpg


Karolina Bielacha ze Szkoły Podstawowej im. Fundacji Zofii i Władysława Pokusów Wspierania Edukacji Młodzieży Wiejskiej w Oblekoniu

Koniec_roku13.jpg



Zdjęcia R.Gwóźdź
Serwis informacyjny UG








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12082