Sobótkowe spotkanie integracyjne nad Zalewem –Solec-Zdrój.
2012-07-03 14:09:51

21 czerwca br. nad Zalewem w Solcu-Zdroju odbyło się sobótkowe spotkanie integracyjne dla mieszkańców gminy Solec-Zdrój oraz DPS w Łagiewnikach, Pińczowie, Gnojnie, Słupi, Ratajach, Świniarach i Zborowie.




Imprezę  zorganizowało, przy wsparciu Powiatu Buskiego, Gminy Solec-Zdrój i sponsorów, Stowarzyszenie na Rzecz Potrzebujących "Wielki Grosz".

Wiele uciechy sprawiły rozegrane w trakcie spotkania  konkurencje   sportowe, rzucanie wianków na wodę, konkursy, a przede wszystkim zabawa taneczna.


Wszyscy też bacznie śledzili lot wypuszczonych  w powietrze balonów i ich podskoki na pobliskiej łące. Każdy z uczestników chciał zrobić sobie zdjęcie z psem - policjantem, który pod okiem instruktora pokazał wiele umiejętności.


P6210009.JPG


P6210010.JPG


P6210013.JPG


P6210017.JPG


 

Jako że były konkursy, nie mogło też zabraknąć nagród
i upominków. Na zakończenie imprezy wszyscy zebrali się w kręgu wokół
ogniska.


Na szczęście pogoda dopisała (chyba po raz pierwszy od czasu organizowania tych spotkań) i wszyscy mogli bawić się znakomicie.


(bs)

 


 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12077