Gagarin Brothers w buskim parku.
2012-07-30 09:13:09

W sobotę 21 lipca 2012 w muszli parku zdrojowego wystąpił rosyjski zespół Gagarin Brothers Występ grupy został gorąco przyjęty przez buską publiczność.


Koncert przyciągnął do parku sympatyków muzyki pełnej energii i mocy. Bracia Gagarina wykonali niecodzienny show łączący muzykę z czasów pierwszych lotów w kosmos z folklorem dawnych republik radzieckich. Powstały w ten sposób muzyczny koktajl zachwycił wszystkich niezależnie od wieku.

zespol_gagarin.jpg 

Koncert był elementem projektu realizowanego przez Dom Kultury w Busku – Zdroju pod hasłem Lato z Kulturą 2012.

Kolejne występy w muszli koncertowej parku zdrojowego już 4 sierpnia 2012 r. Tym razem wystąpi zespół Fantazja z Grodna.

Źródło: www.bsck.busko.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12065