Recital fortepianowy - Shoko Kusuhara w Sanatorium MARCONI.
2012-07-27 13:32:23
W dniu 26 lipca 2012r. w sali koncertowej w Sanatorium Marconi odbył się recital chopinowski, w którym występowała Shoko Kusuhara z Japonii. Pianistka od kilku lat zapraszana jest przez prof. Barbarę Hesse-Bukowską do Buska-Zdroju.
W lipcu 2009 r. została uhonorowana srebrną oznaką Towarzystwa Miłośników Buska-Zdroju. 
Źródło: www.tmb.busko.pl
|