Zaginął 84-letni mężczyzna - poszukiwania trwają.
2012-07-28 09:18:22

We wtorek, 24 lipca ok godz. 17, z domu przy ul. Korczyńskiej w Zbludowicach gm. Busko-Zdrój, wyszedł i do tej pory nie wrócił, 84-letni mężczyzna, szczupłej budowy ciała, ok 170cm wzrostu, dość sprawnie poruszający się jak na swój wiek. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci.



zaginiony.jpg


Z domu wyjechał na rowerze turystycznym: charakterystyczne duże koła, kolor wiśniowy.

Osoby, które widziały mężczyznę lub znają miejsce jego pobytu prosimy o kontakt.
Telefon kontaktowy Policji: 41 378 92 81 lub 997

Za pomoc w odnalezieniu nagroda pieniężna.

 

Podziękowanie.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc wszystkim osobom, które przez ostatnie dni biorą udział w poszukiwaniach naszego zaginionego taty Tadeusza Kędziaka.
Szczególnie pragniemy podziękować:
- Ochotniczej Straży Pożarnej ze Zbludowic
- funkcjonariuszom policji wszystkich szczebli z Busku-Zdroju oraz  Kielc
- pracownikom Państwowej Straży Pożarnej w Busku- Zdroju
- rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, którzy w tak spontaniczny sposób ruszyli nam z pomocą
- pracownikom buskiej strony internetowej,
- wszystkim mediom,
- a także wszystkim życzliwym osobom, które starają się nam pomóc w każdy możliwy sposób.

Poszukiwania trwają nadal.
                                                                 
Rodzina.


 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12017