W dniu 25 lipca 2012 r. o godz. 18.10 Telewizja Polska S.A. Oddział w Kielcach wyemitowała 10 minutową audycję realizowaną w cyklu „TV Lato”. Zapraszamy do obejrzenia reportażu.
Założeniem producentów Programu TV LATO jest prezentacja wakacyjnych atrakcji turystycznych i kulturalnych Regionów.
Kliknij aby przejść na stronę TVP i obejrzeć film
Odcinek poświęcony Powiatowi Buskiemu prezentuje nasz region, jego walory uzdrowiskowo-turystyczne i miejmy nadzieję, że będzie swoistym zaproszeniem do odwiedzenia nas w bliższej bądź dalszej przyszłości.
Link do audycji: www.tvp.pl