Wakacyjny Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
2012-07-23 11:28:13

28 i 29 lipca 2012 r. odbędą się eliminacje do Wakacyjnego Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.


Eliminacje rozegrane zostaną na:

  • boisku do piłki nożnej Zespołu Boisk Wielofunkcyjnych „Orlik 2012" w Busku-Zdroju,
  • boisku szkolnym przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu,
  • boisku szkolnym przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-Zdroju.


Zapisy drużyn (max. 10 osób) przyjmują codziennie osobiście animatorzy sportu na Zespole Boisk Wielofunkcyjnych „Orlik 2012" w Busku-Zdroju (obok pływalni miejskiej), w godz. 10.00-20.00.

Turniej skierowany jest do osób dorosłych reprezentujących poszczególne sołectwa.

Źródło: busko.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=12005