Wakacyjny Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój. 2012-07-23 11:28:13
28 i 29 lipca 2012 r. odbędą się eliminacje do Wakacyjnego Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.
Eliminacje rozegrane zostaną na:
- boisku do piłki nożnej Zespołu Boisk Wielofunkcyjnych „Orlik 2012" w Busku-Zdroju,
- boisku szkolnym przy Zespole Placówek Oświatowych w Szańcu,
- boisku szkolnym przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Busku-Zdroju.
Zapisy drużyn (max. 10 osób) przyjmują codziennie osobiście animatorzy sportu na Zespole Boisk Wielofunkcyjnych „Orlik 2012" w Busku-Zdroju (obok pływalni miejskiej), w godz. 10.00-20.00.
Turniej skierowany jest do osób dorosłych reprezentujących poszczególne sołectwa.
Źródło: busko.pl
|
|
|