Do kolejnego wypadku doszło dziś przed godz. 9-tą, w miejscowości Niziny, gdzie zderzyły się Mitsubishi Pajero i VW Transporter.
Dwie osoby, kierowcy pojazdów, zostały zabrane do szpitala w Staszowie.
Trwa akcja zabezpieczająca, w której uczestniczą JRG Busko, Staszów, OSP
Niziny. Ruch na tej drodze odbywa się wahadłowo.
Dziś około godziny 3.30 na drodze krajowej 73 w Śladkowie Małym wypadła z drogi osobowa Dacia Logan. Trzech mężczyzn jadących samochodem zostało przewiezionych do szpitala.
W akcji ratunkowej brały udział zastępy JRG Chmielnik, Busko, OSP Szaniec.
Odcinek drogi przebiegającej przez Śladków, mimo przebudowy i wyprofilowania zakrętów nadal jest groźny dla kierujących i przy powtarzających się tu zdarzeniach warto zastanowić się nad oznakowaniem go dużymi tablicami ostrzegawczymi – może to w jakiś sposób zdyscyplinuje jadących i zdejmą „nogę z gazu”.
/Robert Gwóźdź/