Michałów. Samochód wjechał w grupę nastolatek.
2012-07-20 09:26:17

Do wypadku doszło w czwartek późnym wieczorem koło Michałowa w powiecie pińczowskim. Jedna dziewczyna nie żyje, a druga jest ranna.


Około godz. 22.20, na prostym odcinku drogi, ford escort jadący drogą wojewódzką od Michałowa w stronę Pińczowa, najechał na dwie z trzech idących prawą stroną jezdni 17-letnich dziewczyn.

Ciężko ranna jedna z dziewczyn wymagała reanimacji. Ratownikom przybyłym na miejsce wypadku udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Ranne zostały przewiezione do szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń jedna z nich zmarła. Druga ma uraz nogi. Do szpitala trafiła też kierująca fordem. 42-letnia kobieta, mieszkanka gminy Działoszyce była w szoku.

 /red/

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11995