Bądź zawsze bezpieczny 2012.
2012-07-16 10:42:16

Wojewoda Świętokrzyski zaprasza w czwartek 19 lipca 2012 r. w godz. 11.00–12.30 do muszli parku zdrojowego na imprezę pod hasłem „Bądź zawsze bezpieczny 2012”.

Na uczestników zabawy czekają porady policjantów, pokazy pierwszej pomocy oraz gadżety związane z bezpieczeństwem. Partnerami akcji są: Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury.

Zapraszamy.

/AIM/

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11981