Capoeira w Domu Kultury.
2012-07-13 12:33:14
Buskie Samorządowe Centrum Kultury wspólnie z Fundacją „Sport i Zdrowie” zaprasza na zajęcia capoeiry – sztuki walki wywodzącej się z tradycji brazylijskiej, która zawiera w sobie elementy tańca i akrobacji.
Zajęcia będą się odbywały od 13 do 17 sierpnia w Domu Kultury. Udział w zajęciach jest bezpłatny, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmuje do końca lipca Dział Artystyczno – Muzyczny BSCK (tel. 41 378 23 19 w. 27). Zapraszamy. |