MARSZAŁEK SEJMU RP JERZY WENDERLICH Z WIZYTĄ NA PONIDZIU - SPRAWA "AFERY OGÓRKOWEJ" W SEJMIE
2012-07-11 18:54:39

W dniu 14 lipca 2012 r. o godzinie 18,30 (sobota) w Świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łatanicach odbędzie się otwarte spotkanie Marszałka Sejmu RP Jerzego Wenderlicha z mieszkańcami Ponidzia.


Celem spotkania Będzie dyskusja na „gorące” tematy dotyczące mieszkańców regionu, przede wszystkim aktualna polityka rolna, ze szczególnym uwzględnieniem „afery ogórkowej”, prywatyzacja i wzrost bezrobocia na Ponidziu.

Zainteresowanych  zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11959